Skip to main content

Easy All heeft nieuwe redactie

| secretaris |

De Easy All heeft weer een volledige redactie!

In de EASY All 228 hebben jullie kunnen lezen dat Maarten de Tollenaer en Kees van de Sande nu toch echt hun laatste nummer hebben verzorgd: we kunnen ze niet in het zonnetje blijven zetten, maar toch nog één keer: Heren, hartelijk dank voor jullie geweldige inzet!

Nieuwe tijden breken aan:

De zoektocht naar een nieuwe eindredacteur en nieuwe vormgevers is gelukt: Carin Hoogenberg is bereid de rol van eindredacteur op zich te nemen: heel veel succes gewenst, we zullen je in alle opzichten steunen!

Marlies van Rosmalen en Brian Sanderse gaan zich bezig houden met de vormgeving.

Marius Aalders en Carola Fox blijven onze redacteuren.

Mocht iemand nu ineens denken: daar wil ook wel bij horen! Schroom niet om contact op te nemen via redactie@rvbreda.nl

divider_breda_logo