AED

Coronaprotocol per 15 oktober

17510 coronavirus particle particula de coronaviruscoronaknopOp 13-10 hebben premier Rutte en minister De Jonge nieuwe richtlijnen uitgevaardigd rondom het beteugelen van de Corona pandemie en hebben het sporten, en ook onze sport behoorlijk, ingeperkt. De Corona commissie (Wouter van Hengel, Sander Verheugd, Wim Rutten ) hebben zich over de richtlijnen gebogen en de belangrijkste wijzigingen zijn (letterlijk overgenomen van de KNRB site) :

lees meer >>>>>

Toertocht Etten-Leur

Datum: zaterdag, november 21, 2020
Duur: Volledige dag

Een instructietocht van 32 km naar Ettten-Leur (niveau T1)

Indien mogelijk lunchen op terras, neem toch een eigen lunchpakket mee!

Sluitingsdatum inschrijving 18 november.

Contact: toer@rvbreda.nl t.a.v. Maria van Holst

Digitaal inschrijven via website

 

Kalender doorzoeken