AED

Tocht Geertruidenberg

Datum: dinsdag, augustus 11, 2020
Duur: Volledige dag

tocht geertruidenbergHou je van wat meer uitdaging, dan is dit je toertocht. Eerst vaar je een stuk over De Mark, dan doe je het Markkanaal met bij Oosterhout een flinke sluis en vervolgens vaar je richting Geertruidenberg over het Wilhelminakanaal; hier is de snelheidslimiet 20 km/u, dus wees alert op snel passerende scheepvaart. Daarna roei je een stuk over de Amer, hier kan je drukke scheepvaart, flinke golven en ook nog stroming verwachten. In Drimmelen vind je een grote watersporthaven met volop horecagelegenheid en ook in het centrum van Geertruidenberg is gezellige horeca aan het water. Na afloop vaar je om het stadje heen weer naar het Wilhelminakanaal terug en op de terugweg passeer je nog een keer de Marksluis zodat je nog meer sluiservaring kan opdoen. Deze tocht is 30 km lang.
Inschrijfkosten voor deze toertocht: geen.
De inschrijving sluit op 21 juli.

 

eder neemt zijn eigen lunch mee. We kijken ter plekke of we van de horeca gebruik kunnen maken.

 

Kalender doorzoeken