AED

Coronaprotocol per 15 oktober

17510 coronavirus particle particula de coronaviruscoronaknopOp 13-10 hebben premier Rutte en minister De Jonge nieuwe richtlijnen uitgevaardigd rondom het beteugelen van de Corona pandemie en hebben het sporten, en ook onze sport behoorlijk, ingeperkt. De Corona commissie (Wouter van Hengel, Sander Verheugd, Wim Rutten ) hebben zich over de richtlijnen gebogen en de belangrijkste wijzigingen zijn (letterlijk overgenomen van de KNRB site) :

lees meer >>>>>

Alle jarigen dag

Datum: dinsdag, november 10, 2020
Duur: Volledige dag

Voor de senioren roeier al jaren een traditie! 

Op de 2e dinsdag in november vieren we al onze verjaardagen. Een gezellige bijeenkomst om 11.00 u nà het roeien, met een hapje en een drankje waarbij de een iets voorleest of de ander een anekdote vertelt.
We brengen allemaal een cadeautje mee van niet meer dan € 5,00 .
Dit alles volgens de geldende Coronaregels.
 
Inschrijven via de site of voor de nog niet gedigitaliseerden op het prikbord in de soos tot vrijdag 6 november. 

Kalender doorzoeken