Roeitweedaagse West-Friesland

Datum: zaterdag, oktober 02, 2021 9:00 - zondag, oktober 03, 2021 20:30
Duur: 1 Dag, 11 Uren, 30 Minuutn

Twee dagen roeien in West-Friesland rond Enkhuizen en Medemblik! 

Zaterdagmorgen vertrekken we naar Medemblik waar we rond 09.30 uur vertrekken. Via Oostwoud en Twisk weer terug naar Lodge. Een tocht van ca 25 km.
`s-avonds genieten we van een gezamenlijke maaltijd.

Zondag vertrek richting Enkhuizen (viaWevershoof, Zwaagdijk, Streekbos)en terug naar de boothelling van het dorpje Onderdijk waar de boten worden opgeladen. Ca 30 km. Als de boten zijn opgeladen vertrekken we naar Hoorn om een hapje te eten. We zijn tussen 21.00 en 22.00 uur weer op de roei om de boten af te laden.

Zelf meenemen: lunchpakket voor de picknick op de 1e dag, ontbijt voor de 2e dag en voldoende drinken voor onderweg en voor 's avonds. Op zondag wordt er voor de lunch een tafel besproken (voor eigen kosten)

Voor overnachting is een lodge gereserveerd bij www.lodge61.nl

Kosten (inclusief overnachting en één maaltijd): 45 euro p.p.
Vervoer (inclusief botenwagen) geschat 23,50 euro p.p.

Informatie en aanmelden kan t/m dinsdag 28 september via toeraanmelding@roeiverenigingbreda.nl

Deze tocht zal worden begeleid door iemand van de toercommissie

Kalender doorzoeken