Skip to main content

Marga en Wim naar Compostella

| webbrouwerke |

Vanmorgen vertrokken Wim en Marga van de Berg (zie eerdere berichten) op hun speciale driewieler vanuit het Valkenberg in Breda op weg naar Compostella.

Ze werden uitgeleide gedaan door vrienden, familie en roeimaten onder wie veel CAR-leden. Burgemeester Paul Depla gaf een officieel tintje aan hun vertrek door het paar toe te spreken en hun veel succes te wensen. Namens de gemeente Breda bood hij een miniatuurfietsje aan dat “Breda fietst“ symboliseerde. Wim en Marga. die voorlopig hun wekelijkse roeitochtje in de Steurgat zullen missen, hopen in drie maanden Compostella te bereiken. Hun eerste stop is Zoersel in België. Burgemeester Depla knipte het lint door, waarna niets het ondernemende paar nog tegenhield om hun gedurfde tocht te beginnen.

 

divider_breda_logo