Skip to main content

Markcompetitie van start!

| Marno Rijk |

Zaterdag 4 november om 10.00 uur zal er weer een forse vloot roeiboten achter paal 9 liggen. Klaar om zo snel mogelijk de 4,8 km naar het botenhuis terug te roeien. De Markcompetitie is al jaren onderdeel van het sportieve DNA van onze club. Een competitie waar veel  roeiers van binnen en buiten Breda naar uitkijken. Voor wie het nog niet weten: in de wintermaanden worden 6 roei-ontmoetingen georganiseerd, waaraan in allerlei boottypen kan worden deelgenomen.

  • Er mag niet steeds in hetzelfde boottype geroeid worden; minstens één keer moet dat een ander type zijn.
  • De geroeide tijd wordt gecorrigeerd voor leeftijd, geslacht en boottype, en omgezet in een puntentelling.
  • Op het einde van het seizoen worden de vier beste scores, behaald in minstens twee boottypes,  opgeteld, en dat bepaalt dan de winnaar, die daarmee onsterfelijke roem vergaart doordat zijn naam gegraveerd wordt op de Willem Muller trofee.

De data voor het seizoen 2023-2024 zijn: 4 november, 9 december, 13 januari, 10 februari, 2 maart en 13 april. Inschrijven kan steeds via het inschrijfformulier op de website tot uiterlijk maandagavond 20.00 uur voor de roeiontmoeting.