Skip to main content

MC in carrouselvorm

| Marno Rijk |

Het verwijderen van het vlot bij de Henk van Heelloods in verband met de werkzaamheden voor de dijkverhoging zorgt voor een forse afname van de vlotcapaciteit. Voor de Markcompetitie betekent dit dat er veel meer tijd nodig is om de boten op het water te krijgen, en dat er bij de start langer gewacht moet worden totdat iedereen achter de startlijn is. Daarom zal vanaf nu weer gebruik worden gemaakt van de carrouselvorm, die we nog kennen van de Coronaperiode. Deelnemende ploegen roeien in startvolgorde op, maken rond achter het A16-viaduct en gaan daarna meteen door de start. De eerste ploegen zullen om 9.30 van het vlot vertrekken.

De inschrijving voor de tweede Markcompetitie van 9 december sluit aanstaande maandag, 4 december, om  20.00 uur. We rekenen weer op een grote deelname!