Skip to main content

Onderhoud slidings na gebruik

| secretaris |

Verplaatsen boten op terrein (materiaalcommissie)

Tot eind augustus moet een grote afstand worden afgelegd met de boten, vanaf de loodsen naar het tijdelijke vlot. Voor vervoer van C-materiaal waren al 2 stevige karren aangeschaft die nu ook goed van pas komen. Gebruik deze waar mogelijk en nodig. Een kar in het midden van de boot en goed begeleiden, zodat zeker bij hellingen een deel van de boot de grond niet raakt en schade wordt veroorzaakt. Of til met wat extra mensen; help elkaar!

 

 

 

 

 

 

 

Daarbij zijn nu ook 2 karretjes gemaakt voor het vervoer van skiffs. Let op: hier kan je géén C-materiaal op vervoeren. Dan gaan karren kapot! Til (bij voorkeur met 2 personen) de boot midden boven de kar en sjor deze vast met de oranje riemen. Bij lopen op hellingen ook goed kijken dat onderkant of de vin de grond niet raakt en schade ontstaat. Er zijn 2 van deze karren.

divider_breda_logo