Skip to main content

Gastendagen, toertochten voor andere verenigingen

Roeivereniging Breda ligt aan het prachtige roeiwater van de rivier De Mark, een brede rivier die traag door het Brabantse natuurschoon stroomt. De roeivereniging ligt iets buiten de stad, in het plaatsje Terheijden en dit is een prima uitgangspunt voor toertochten. Om gastverenigingen de gelegenheid te bieden om ook van dit moois te genieten heeft RV Breda drie interessante toertochten uitgezet die voor elk wat wils te bieden hebben. Voor alle roeiverenigingen die bij ons deze tochten willen roeien is een prima vloot van Wherry’s en C boten beschikbaar. In onderstaande brochures vind je meer informatie over de mogelijkheden.

E-mail contact voor info en boeking: toer@rvbreda.nl

divider_breda_logo
roeiriem Roeivereniging Breda

Aankomende toertochten