Skip to main content

Rowperfect op de roei

In het krachthonk van de roei staat een Rowperfect model RP3. Deze roeie-rgometer ziet er anders uit en het roeit heel anders dan een ConceptII. Volgens kenners en aanhangers veel natuurlijker. De software staat op een PC die met de RP3 is verbonden. Gebruik van de RP is door middel van afschrijving in het afschrijfsysteem van de RV Breda en met een bevoegdheid.

Deze bevoegdheid is te verkrijgen door het volgen van instructie over gebruik van de RP en gebruik van de software. Een eerste groep heeft inmiddels deze bevoegdheid verkregen. Zo spoedig mogelijk volgen nieuwe data waarop de instructie zal worden gegeven voor nieuwe geinteresseerden. Het is al mogelijk de software en manual te downloaden en het programma op je eigen Windows computer thuis te bekijken. Ook makkelijk om later thuis je trainingsprogramma’s vooraf samen te stellen en op een USB stick mee te nemen naar de roei. De site hiervoor is http://row-ware.com/html/rp3w_download.html. Ook is een Handleiding_RowPerfect.pdfpdf op de site van Breda beschikbaar zoals wordt gegeven bij de instructie om nog eens na te lezen.

divider_breda_logo